Difference between revisions of "Namting"

Jump to navigation Jump to search
49 bytes added ,  31 July 2021
Line 91: Line 91:
! [[Zeting:ümi.jpg|безрамки]]
! [[Zeting:ümi.jpg|безрамки]]
| ümi, majs
| ümi, majs
|-
! [[Zeting:erba.jpg|безрамки]]
| erba
|-
|-
|}
|}
235

edits

Navigation menu