Difference between revisions of "Dur"

68 bytes added ,  22 November 2023
Antadan "hojafe" kuo :33
mNo edit summary
(Antadan "hojafe" kuo :33)
Line 78: Line 78:
![[Zeting:Cahnaque.png|200x200pks]]
![[Zeting:Cahnaque.png|200x200pks]]
|qanáq, cahnaque
|qanáq, cahnaque
|-
![[Zeting:Hojafe-otona-eins.jpeg|mellan|202x202pks]]
|hojafe
!
|
|-
|-
![[Zeting:Goodboy.jpg|200px]]
![[Zeting:Goodboy.jpg|200px]]
169

edits