90
edits
Nyanlahotep (talk | contribs) (Created page with "== '''''tsuj sebja!''''' == Ja aldžin!! Namaj fun je Oskars, mien dekŭ haissaty Mika ǫ dan, Serwerkot /serverkot/ - mien grun nildžin, ka nie džin no Vilant, niedekej hanuty bruknamaj fun, trengŭ bli namaj fun. Duajŭ koška, kunely, glossy a plŭs! Jestŭmiraj li dekev miky :3 (o, a jestŭ furry, grun miau miau a akkkkk-) Vajŭ aven! Joko risi fun je fliere a joko andere risi je kavaij == tropos fun!!!! == === Zamy === {| class="wikitable" |+ ! !a !b !c !d |-...") |
Nyanlahotep (talk | contribs) (plus) |
||
| (34 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
== ''''' | == '''''Cuj sebia''''' == | ||
Ja | Ja ałdžyn. Un hajssu Oskars aŭ un gustu glossy, vać, spyły, aŭ ałtyn cuj [[Sovjet Klani]]! | ||
Ima, un isku mahać nejovy tro, bitte vent! | |||
== tropos fun == | |||
== | === Samy === | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
! | ! | ||
! | ! colspan="2" |lepasam | ||
! | ! colspan="2" |alviosam | ||
! | ! rowspan="2" |furakruša | ||
! | ! colspan="2" |hinusam | ||
|- | |||
! | |||
!uten pal. | |||
!myt pal. | |||
!uten pal. | |||
!myt pal. | |||
!uten pal. | |||
!myt pal. | |||
|- | |- | ||
| | |hanasam | ||
|m | |m | ||
|mʲ | |||
|n | |n | ||
| | |nʲ | ||
| | |||
|ŋ | |ŋ | ||
| | |||
|- | |- | ||
|bamba | |bamba | ||
|p b | |p b | ||
|pʲ bʲ | |||
|t d | |t d | ||
| | |||
| | | | ||
|k g | |k g | ||
|kʲ gʲ | |||
|- | |- | ||
| | |bambafeno | ||
| | |||
| | | | ||
|ts dz | |ts dz | ||
| | |tsʲ dzʲ | ||
|tʂ dʐ | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |feno | ||
|f v | |f v | ||
|fʲ vʲ | |||
|s z | |s z | ||
| | |sʲ zʲ | ||
|ʂ ʐ | |||
|x | |x | ||
|xʲ | |||
|- | |||
|akote | |||
|w | |||
| | |||
|l | |||
|lʲ | |||
| | |||
|j | |||
| | |||
|- | |||
|razkiva | |||
| | |||
| | |||
|r | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
! | ! | ||
! | !furasam | ||
! | !hinusam | ||
|- | |- | ||
| | |oba | ||
|i | |i | ||
|u | |u | ||
|- | |- | ||
| | |mellan | ||
|ɛ | |ɛ | ||
|ɔ | |ɔ | ||
|- | |- | ||
| | |unna | ||
| | | colspan="2" |a | ||
|a | |||
|} | |} | ||
=== Alfakrun === | === Alfakrun === | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||
! colspan=" | ! colspan="33" |Alfakrun | ||
|- | |- | ||
|Kirain | |Kirain | ||
| Line 113: | Line 104: | ||
|b | |b | ||
|c | |c | ||
|ć | |||
|č | |č | ||
|d | |d | ||
|e | |e | ||
|f | |f | ||
|g | |g | ||
|h | |||
|i | |i | ||
|j | |j | ||
|k | |k | ||
|l | |l | ||
|ł | |||
|m | |m | ||
|n | |n | ||
| | |ń | ||
|o | |o | ||
|p | |p | ||
|r | |r | ||
|s | |s | ||
|ś | |||
|š | |š | ||
|t | |t | ||
|u | |u | ||
|ŭ | |||
|v | |v | ||
| | |y | ||
|z | |z | ||
|ź | |||
|ž | |ž | ||
|- | |- | ||
|MSA | |MSA | ||
|a | |||
|b | |||
|ts | |||
|tsʲ | |||
|tʂ | |||
|d | |||
|ɛ | |||
|f | |||
|g | |||
|x | |||
|i | |||
|j | |||
|k | |||
|lʲ | |||
|l | |||
|m | |||
|n | |||
|nʲ | |||
|ɔ | |||
|p | |||
|r | |||
|s | |||
|sʲ | |||
|ʂ | |||
|t | |||
|u | |||
|w | |||
|v | |||
|ɪ~ɨ | |||
|z | |||
|zʲ | |||
|ʐ | |||
|- | |||
! colspan="33" |Plusija zamy | |||
|- | |||
|Kirain | |||
|bi | |||
|di | |||
|fi | |||
|gi | |||
|hi | |||
|ki | |||
|mi | |||
|pi | |||
|vi | |||
|dz | |||
|dź | |||
|dž | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 154: | Line 196: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|MSA | |||
|bʲ | |||
|dʲ | |||
|fʲ | |||
|gʲ | |||
|hʲ | |||
|kʲ | |||
|mʲ | |||
|pʲ | |||
|vʲ | |||
|dz | |||
|dzʲ | |||
|dʐ | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 175: | Line 238: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
=== Parjat === | |||
{| class="wikitable" | |||
|+surko | |||
!surko | |||
!ima | |||
!dan | |||
!mirai | |||
!kara | |||
|- | |||
|1s ejntyn | |||
| rowspan="3" | -u, -ju, -iu | |||
| rowspan="3" | -'''V'''donu | |||
| rowspan="3" | -'''V'''miru | |||
|un | |||
|- | |||
|2s ejntyn | |||
| rowspan="2" |du | |||
|- | |||
|3s ejntyn | |||
|- | |||
|1s matyn | |||
| -'''V'''v | |||
| -'''V'''dańev | |||
| -'''V'''miriev | |||
|vi | |||
|- | |||
|2s matyn | |||
| -'''V'''k | |||
| -'''V'''danok | |||
| -'''V'''mirok | |||
|dok | |||
|- | |||
|3s matyn | |||
| -'''V'''j | |||
| -'''V'''danej | |||
| -'''V'''mirej | |||
|hej | |||
|} | |||
== Łeti un ergodonu == | |||
[[Sovjet Klani]] | |||
[[Reforma f'Kirain f'Russossa]] | |||
[[Internatsijonal]] | |||
[[Glossa]] | |||
[[Slavikossa]] | |||
edits