Nyanlahotep

Joined 12 June 2023
plus
(gien!!)
(plus)
 
(27 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 1: Line 1:
== '''''tsuj sebja!''''' ==
== '''''Cuj sebia''''' ==
Ja alđin!! Namaj fun je Oskars, mien dekŭ haissaty Mika ǫ dan, Serwerkot /serverkot/ - mien grun nilđin, ka nie đin no Vilant, niedekej hanuty bruknamaj fun, trengŭ bli namaj fun.
Ja ałdžyn. Un hajssu Oskars aŭ un gustu glossy, vać, spyły, aŭ ałtyn cuj [[Sovjet Klani]]!


Duajŭ koška, kunely, glossy a plŭs! Jestŭmiraj li dekev miky :3 (o, a jestŭ furry, grun miau miau a akkkkk-)
Ima, un isku mahać nejovy tro, bitte vent!  
[[Zeting:Comic fmika.png|мини|JA ANGLOĐIN!!]]
Vajŭ aven! Joko risi fun je fliere a joko andere risi je kavaij


== tropos fun!!!! ==
== tropos fun ==


=== Samy ===
=== Samy ===
Line 12: Line 10:
|+
|+
!
!
!lepasam
! colspan="2" |lepasam
!alviosam
! colspan="2" |alviosam
! rowspan="2" |furakruša
! colspan="2" |hinusam
! colspan="2" |hinusam
|-
!
!uten pal.
!myt pal.
!uten pal.
!myt pal.
!uten pal.
!myt pal.
|-
|-
|hanasam
|hanasam
|m
|m
|mʲ
|n
|n
|nʲ
|nʲ
|
|
|-
|-
|bamba
|bamba
|p b
|p b
|pʲ bʲ
|t d
|t d
|
|
|
|k g
|k g
|kʲ gʲ
|-
|-
|bambafeno
|bambafeno
|
|
|
|ts dz
|ts dz
|tʃ dʒ
|tsʲ dzʲ
|tʂ dʐ
|
|
|
|-
|-
|feno
|feno
|f v
|f v
|fʲ vʲ
|s z
|s z
|ʃ ʒ
|sʲ zʲ
|ʂ ʐ
|x
|x
|xʲ
|-
|-
|akote
|akote
|w
|
|
|l
|l
|lʲ
|
|
|j
|j
|
|-
|-
|f
|razkiva
|
|
|
|r
|r
|
|
|
|
|
|
|}
|}
(nieširŭ namaj, gomę pwq)
 
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+
!
!
!furasam
!furasam
!mellansam
!hinusam
!hinusam
|-
|-
|a
|oba
|i
|i
|u
|u
|-
|-
|mellan
|mellan
ø
|
|-
|-
|c
|unna
|a
| colspan="2" |a
|
|
|}
{| class="wikitable"
|+
!
!furasam
!hinusam
|-
|mellan
|ɛn
|ɔw̃
|}
|}
=== Alfakrun ===
=== Alfakrun ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
Line 95: Line 104:
|b
|b
|c
|c
|d
|d
|e
|e
|f
|f
|g
|g
|h
|i
|i
|j
|j
|k
|k
|l
|l
|m
|m
|n
|n
|ni
|ń
|o
|o
|p
|p
|r
|r
|s
|s
|t
|t
Line 120: Line 129:
|v
|v
|w
|y
|x
|z
|z
|-
|-
Line 129: Line 138:
|b
|b
|ts
|ts
|
|tsʲ
|tʂ
|d
|d
|dʒ
|ɛn
|f
|f
|g
|g
|i
|x
|i
|j
|j
|k
|k
|lʲ
|l
|l
|m
|m
|n
|n
|nʲ
|nʲ
|ɔw̃
|p
|p
|r
|r
|s
|s
|ʃ
|
|t
|t
|uː
|u
|u
|w
|v
|v
|w
|ɪ~ɨ
|x
|z
|s~z
|
|ʒ
|ʐ
|}
 
=== Maxaklartin (nieširŭ ktoba, gomeeę) ===
{| class="wikitable"
|+
!tinko
!ejntin
!mange tin
!mange tin (-a, -o)
|-
|-
|a
! colspan="33" |Plusija zamy
| -
| -y
| -i
|-
|-
|b
|Kirain
| -u
|bi
| colspan="2" | -i
|di
|fi
|gi
|hi
|ki
|mi
|pi
|vi
|dz
|dź
|dž
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|c
|MSA
| -am
|
| colspan="2" | -ami
|
|-
|fʲ
|d
|gʲ
| -ym
|hʲ
| colspan="2" | -ymi
|kʲ
|mʲ
|pʲ
|vʲ
|dz
|dzʲ
|dʐ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}
=== Parjat ===
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|+
|+surko
!surko
!surko
!ende
!ima
!dan
!mirai
!kara
!kara
|-
|-
|1s ejntin
|1s ejntyn
| -(j)ŭ
| rowspan="3" | -u, -ju, -iu
|ŭ
| rowspan="3" | -'''V'''donu
| rowspan="3" | -'''V'''miru
|un
|-
|-
|2s ejntin
|2s ejntyn
|
| rowspan="2" |du
|
|-
|-
|3s ejntin
|3s ejntyn
| -e
|šre
|-
|-
|1s matin
|1s matyn
| -ev
| -'''V'''v
| -'''V'''dańev
| -'''V'''miriev
|vi
|vi
|-
|-
|2s matin
|2s matyn
| -ok
| -'''V'''k
| -'''V'''danok
| -'''V'''mirok
|dok
|dok
|-
|-
|3s matin
|3s matyn
| -ej
| -'''V'''j
|xej
| -'''V'''danej
| -'''V'''mirej
|hej
|}
|}
== Łeti un ergodonu ==
[[Sovjet Klani]]
[[Reforma f'Kirain f'Russossa]]
[[Internatsijonal]]
[[Glossa]]
[[Slavikossa]]
90

edits