Moniridia

Joined 9 March 2025
Tags: Mobile edit Mobile web edit
Line 39: Line 39:
|-
|-
! Obamellan
! Obamellan
| e eː ø ⟨e ē ø⟩ || || o
| e eː ø ⟨e ē ö⟩ || || o
|-
! Obamellan
| || ə ⟨ë⟩ ||
|-
|-
! Uňamellan
! Uňamellan
21

edits