Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Moniridia
Joined 9 March 2025
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Moniridia
(view source)
Revision as of 12:45, 21 August 2025
35 bytes added
,
21 August
→Nï zam å khaku
Revision as of 13:58, 3 June 2025
(
view source
)
Moniridia
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Selbazam
)
← Older edit
Revision as of 12:45, 21 August 2025
(
view source
)
Moniridia
(
talk
|
contribs
)
(
→Nï zam å khaku
)
Tags
:
Mobile edit
Mobile web edit
Newer edit →
Line 39:
Line 39:
|-
|-
! Obamellan
! Obamellan
| e eː ø ⟨e ē
ø⟩
|| || o
| e eː ø ⟨e ē
ö⟩
|| || o
|-
! Obamellan
| || ə ⟨ë⟩ ||
|-
|-
! Uňamellan
! Uňamellan
Moniridia
21
edits