Difference between revisions of "Leksember 2024"
Jump to navigation
Jump to search
m (→1s dag) |
(→3s dag) |
||
| Line 654: | Line 654: | ||
=== 3s dag === | === 3s dag === | ||
{| class=wikitable | {| class=wikitable | ||
! | ! colspan=2 | na !! kotoba !! riso !! imi os tatweba | ||
|- | |||
| colspan=2 rowspan=11| collisions | |||
| '''krungutbagha''' / '''anakotejishke ''' | |||
| [[Zeting:Krungutbagha.png|100px]] | |||
| rowspan=11 style="background-color:#DDDDDD" | | |||
|- | |||
| '''baumbagha''' | |||
| [[Zeting:Baumbagha.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''etynmanitari''' | |||
| [[Zeting:Etynmanitari.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''fuwapaligha''' | |||
| [[Zeting:Fuwapaligha.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''gome''' | |||
| [[Zeting:Gome.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''hou''' | |||
| [[Zeting:Hou.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''liechtroechtxja''' / '''stranixja''' / '''kjomixja''' | |||
| [[Zeting:Liechtroechtxja.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''sofnaibagha''' | |||
| [[Zeting:Sofnaibagha.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''tritelbagha''' | |||
| [[Zeting:Tritelbagha.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''varrobagha''' | |||
| [[Zeting:Varrobagha.png|100px]] | |||
|- | |||
| '''vonaroebagha''' / '''xuomi-hokhtella-dzin''' | |||
| [[Zeting:Vonaroebagha.png|100px]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 17:42, 23 November 2025
Leksember 2024 hadjidan na Viossa Discordserver na julmuai (12sm) per maha neoko.
1s dag
2s dag
3s dag
4s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
5s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
6s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
7s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
8s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
9s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
10s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
11s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
12s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
13s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
14s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
15s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
16s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
17s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
18s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
19s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
20s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
21s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
22s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
23s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
24s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
25s dag
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |
awen
| Mahena grun | Koto | Riso | Mahaklaar os tatoeba |
|---|---|---|---|
| Namae | kotoba her da | risonen | imi her da |