168
edits
mNo edit summary Tags: Visual edit Mobile edit Mobile web edit |
m (Pluzamkakïtro jamas uwu) Tags: Visual edit Mobile edit Mobile web edit |
||
| Line 361: | Line 361: | ||
|[m] | |[m] | ||
|bɍükjena | |bɍükjena | ||
|- | |||
|m̱ | |||
|[ʘ̃] | |||
|deki | |||
|- | |- | ||
|n | |n | ||
| Line 432: | Line 436: | ||
|s̭ | |s̭ | ||
|[sɸ↑?] | |[sɸ↑?] | ||
| | |tabun | ||
|- | |- | ||
|t | |t | ||
edits