Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Yan
Joined 11 February 2023
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Yan
(view source)
Revision as of 11:05, 11 February 2023
16 bytes added
,
11 February 2023
→alfacrun
Revision as of 11:04, 11 February 2023
(
view source
)
Yan
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 11:05, 11 February 2023
(
view source
)
Yan
(
talk
|
contribs
)
(
→alfacrun
)
Newer edit →
Line 12:
Line 12:
{|class="wikitable" style="text-align: center;"
{|class="wikitable" style="text-align: center;"
|+ mıtcıraın
|+ mıtcıraın
|-
! ◌̄
| /◌ː/
|-
|-
! '
! '
| /./
| /./
|-
|-
!
◌̄
!
Ś
| /
◌ː
/
| /
ˈS
/
|}
|}
Yan
694
edits