Loganʒ́in

Joined 10 October 2022
m
→‎Kakïtropos: Simpër̂pluhelenajenadàn uwu
(→‎Kakïtropos: Antajena andër̂kiraintumam au gammëlkiraintumam)
m (→‎Kakïtropos: Simpër̂pluhelenajenadàn uwu)
Line 804: Line 804:
|brùkjena për festako fu kotoba "du"
|brùkjena për festako fu kotoba "du"
|
|
|-
|+
| colspan="4" |Gammëlkirain
! colspan="4" |Gammëlkirain
|-
|-
|Āā
|Āā
Line 818: Line 818:
|}
|}


== Chigauɦma fu trotro ==
 
==Chigauɦma fu trotro==
Jokuhar, lìx, pluhöfli au minuhöflilìx trotro. Her joku tötba fu chigau heija jam:
Jokuhar, lìx, pluhöfli au minuhöflilìx trotro. Her joku tötba fu chigau heija jam:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
168

edits