Yane

Joined 20 June 2022
Line 128: Line 128:
| ◌ je mitzam.
| ◌ je mitzam.
| zipcwan [ˈzipkʷan]
| zipcwan [ˈzipkʷan]
|-
! ◌q
! ◌q
| /◌ʼ/
| /◌ʼ/
222

edits