Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Loganʒ́in
Joined 10 October 2022
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Loganʒ́in
(view source)
Revision as of 06:29, 3 January 2023
29 bytes added
,
3 January 2023
m
no edit summary
Revision as of 06:26, 3 January 2023
(
view source
)
Loganʒ́in
(
talk
|
contribs
)
m
No edit summary
Tags
:
Visual edit
Mobile edit
Mobile web edit
← Older edit
Revision as of 06:29, 3 January 2023
(
view source
)
Loganʒ́in
(
talk
|
contribs
)
m
No edit summary
Tags
:
Visual edit
Mobile edit
Mobile web edit
Newer edit →
Line 368:
Line 368:
|n
|n
|[n]
|[n]
|bɍükjena
|-
|
|[nʲ~ɲ̟]
|bɍükjena
|bɍükjena
|-
|-
Loganʒ́in
168
edits