Loganʒ́in

Joined 10 October 2022
m
no edit summary
mNo edit summary
Tags: Visual edit Mobile edit Mobile web edit
mNo edit summary
Tags: Visual edit Mobile edit Mobile web edit
Line 368: Line 368:
|n
|n
|[n]
|[n]
|bɍükjena
|-
|
|[nʲ~ɲ̟]
|bɍükjena
|bɍükjena
|-
|-
168

edits