Difference between revisions of "Brukdjin:Yan"

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 162: Line 162:
|+ palı̇atsozena
|+ palı̇atsozena
! colspan = 2 |
! colspan = 2 |
! colspan = 2 | hınalveol
! colspan = 2 | alveol
! colspan = 2 | palı̇atsı
! colspan = 2 | palı̇atsı
|-
|-
Line 181: Line 181:
| ʒ ⟨zı̇⟩
| ʒ ⟨zı̇⟩
| ç ⟨hı̇⟩
| ç ⟨hı̇⟩
|
|-
! colspan = 2 | parası̇azan
|
| ʎ ⟨lı̇⟩
|
|  
|  
|}
|}
694

edits

Navigation menu