Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Mesas
Joined 18 February 2024
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Mesas
(view source)
Revision as of 20:23, 14 March 2024
79 bytes added
,
14 March 2024
m
→na cacu
Revision as of 20:08, 14 March 2024
(
view source
)
Mesas
(
talk
|
contribs
)
m
(
→na cacu
)
← Older edit
Revision as of 20:23, 14 March 2024
(
view source
)
Mesas
(
talk
|
contribs
)
m
(
→na cacu
)
Newer edit →
Line 93:
Line 93:
| || ɖ͡ɭ
| || ɖ͡ɭ
|-
|-
! e
!
rowspan=2 colspan=2 |
e
| acote na sebia-siam || e
|-
| ena asob
* na leste
| ɛ
|-
|-
! f
! f
Mesas
210
edits