Mesas

Joined 18 February 2024
m
→‎na cacu: nae na hel
(→‎na cacu: alfacrun ena oare)
m (→‎na cacu: nae na hel)
Line 181: Line 181:
| de med-siam || ʃʷʏ
| de med-siam || ʃʷʏ
|-
|-
! rowspan=4 | t !! rowspan=3 |
! rowspan=6 | t !! rowspan=3 |
| || t
| || t
|-
|-
Line 192: Line 192:
! tl
! tl
| || ʈ͡ꞎ
| || ʈ͡ꞎ
|-
! rowspan=2 | tsu
| || t͡ɕ
|-
| de med-siam || t͡ɕʏ
|-
|-
! rowspan=3 | u !!
! rowspan=3 | u !!
210

edits