Mesas

Joined 18 February 2024
m
Line 225: Line 225:
| || β̞
| || β̞
|-
|-
! colspan=2 | y
! colspan=2 rowspan=2 | y
| || ʏ
| || ʏ
|-
|
* aķóté sefiazam
| ɥ
|-
|-
! colspan=2 | z
! colspan=2 | z
210

edits