Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Mesas
Joined 18 February 2024
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Mesas
(view source)
Revision as of 19:24, 3 June 2024
40 bytes added
,
3 June 2024
m
→na kaky
Revision as of 19:23, 3 June 2024
(
view source
)
Mesas
(
talk
|
contribs
)
m
(
→na hany
)
← Older edit
Revision as of 19:24, 3 June 2024
(
view source
)
Mesas
(
talk
|
contribs
)
m
(
→na kaky
)
Newer edit →
Line 225:
Line 225:
| || β̞
| || β̞
|-
|-
! colspan=2 | y
! colspan
=2 rowspan
=2 | y
| || ʏ
| || ʏ
|-
|
* aķóté sefiazam
| ɥ
|-
|-
! colspan=2 | z
! colspan=2 | z
Mesas
210
edits