Difference between revisions of "Namting"

46 bytes added ,  29 December 2024
Anta'n mölter na her
m (fiks riso fu ananas)
(Anta'n mölter na her)
Line 41: Line 41:
! [[Zeting:razfraut.jpg|безрамки]]
! [[Zeting:razfraut.jpg|безрамки]]
| zarzafraut, puanyfraut
| zarzafraut, puanyfraut
|-
![[Zeting:Hjortron.png|мини]]
|mölter
|-
|-
! [[Zeting:tuna.jpg|безрамки]]
! [[Zeting:tuna.jpg|безрамки]]
5

edits