Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Difference between revisions of "Namting"
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Namting
(view source)
Revision as of 21:41, 31 July 2021
49 bytes added
,
31 July 2021
→Rufnenamting
Revision as of 21:27, 31 July 2021
(
view source
)
Omar
(
talk
|
contribs
)
(
→Rufnenamting
)
← Older edit
Revision as of 21:41, 31 July 2021
(
view source
)
Omar
(
talk
|
contribs
)
(
→Rufnenamting
)
Newer edit →
Line 91:
Line 91:
! [[Zeting:ümi.jpg|безрамки]]
! [[Zeting:ümi.jpg|безрамки]]
| ümi, majs
| ümi, majs
|-
! [[Zeting:erba.jpg|безрамки]]
| erba
|-
|-
|}
|}
Omar
235
edits