Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Search
Mesas
Joined 18 February 2024
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Mesas
(view source)
Revision as of 01:16, 27 May 2024
21 bytes removed
,
27 May 2024
m
→na kaky
Revision as of 18:18, 26 May 2024
(
view source
)
Mesas
(
talk
|
contribs
)
(
→na hany
)
← Older edit
Revision as of 01:16, 27 May 2024
(
view source
)
Mesas
(
talk
|
contribs
)
m
(
→na kaky
)
Newer edit →
Line 160:
Line 160:
| || qʼ
| || qʼ
|-
|-
! rowspan=
3
| l !!
! rowspan=
2
| l !!
| || l
| || l
|-
|-
!
rowspan=2
| li
! | li
| || ʎ
|-
|
|
* dé
médzam
* dé
sefiazam
|
ʎi
|
ʎ
|-
|-
! colspan=2 | ļ
! colspan=2 | ļ
Mesas
210
edits