Open main menu
Home
Random
Log in
Tsui Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Suxa
Mesas
Joined 18 f’Hobitmuai 2024
← Older edit
Newer edit →
Brukdjin:Mesas
(se mahatropos)
Revision as of 01:16, 27 f’Ergomuai 2024
21 bytes removed
,
27 Ergomuai
ć
→na kaky
Revision as of 18:18, 26 f’Ergomuai 2024
(
se mahatropos
)
Mesas
(
tsuihanu
|
contribs
)
(
→na hany
)
← Older edit
Revision as of 01:16, 27 f’Ergomuai 2024
(
se mahatropos
)
Mesas
(
tsuihanu
|
contribs
)
ć
(
→na kaky
)
Newer edit →
Line 160:
Line 160:
| || qʼ
| || qʼ
|-
|-
! rowspan=
3
| l !!
! rowspan=
2
| l !!
| || l
| || l
|-
|-
!
rowspan=2
| li
! | li
| || ʎ
|-
|
|
* dé
médzam
* dé
sefiazam
|
ʎi
|
ʎ
|-
|-
! colspan=2 | ļ
! colspan=2 | ļ
Mesas
54
edits