Open main menu
Home
Random
Log in
Tsui Vikoli
Disclaimers
Vikoli
Suxa
Mesas
Joined 18 f’Hobitmuai 2024
← Older edit
Brukdjin:Mesas
(se mahatropos)
Revision as of 19:24, 3 f’Veramuai 2024
40 bytes added
,
3 Veramuai
ć
→na kaky
Revision as of 19:23, 3 f’Veramuai 2024
(
se mahatropos
)
Mesas
(
tsuihanu
|
contribs
)
ć
(
→na hany
)
← Older edit
Latest revision as of 19:24, 3 f’Veramuai 2024
(
se mahatropos
)
Mesas
(
tsuihanu
|
contribs
)
ć
(
→na kaky
)
Line 225:
Line 225:
| || β̞
| || β̞
|-
|-
! colspan=2 | y
! colspan
=2 rowspan
=2 | y
| || ʏ
| || ʏ
|-
|
* aķóté sefiazam
| ɥ
|-
|-
! colspan=2 | z
! colspan=2 | z
Mesas
54
edits