Difference between revisions of "Brukdjin:Kotbra"
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| ôÔ ||ɔ̃~ɔ̃ʔ | | ôÔ ||ɔ̃~ɔ̃ʔ | ||
|- | |||
| eo Eo ||ø~œ | |||
|- | |- | ||
{| | {| |