Difference between revisions of "Brukdjin:Kotbra"
Jump to navigation
Jump to search
(→J) |
ćNo edit summary |
||
Line 70: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|Rh||ʁ | |Rh||ʁ | ||
|- | |||
|Rw||ɹ | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" style="float:left; margin-right: 10px;" | {| class="wikitable" style="float:left; margin-right: 10px;" |