Difference between revisions of "Brukdjin:Yane"
Jump to navigation
Jump to search
(→govor) |
No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | ŋ ⟨ng⟩ | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
! colspan = 2 | bamba/bamfendo | |||
| p | |||
| b | |||
| t | |||
| d | |||
| t͡ʃ ⟨tj⟩ | |||
| d͡ʒ ⟨dj⟩ | |||
| k ⟨c⟩ | |||
| g | |||
| ʔ ⟨q⟩ | |||
| | | | ||
|} | |} |