495
edits
(kandžitro) |
No edit summary |
||
(3 kawariya namellan na 2 brukdjin nai aukiyena) | |||
Line 59: | Line 59: | ||
|gyu made spil piano | |gyu made spil piano | ||
|牛追演琴 | |牛追演琴 | ||
| | |razhanuyena na ein pashuun men nai hørèna os fsztoyèna na andradjin | ||
|- | |- | ||
|herus këmuske mitt riogho | |herus këmuske mitt riogho | ||
|剣盾共互 | |剣盾共互 | ||
|koske hanu ting ka kundur sebja | |||
|- | |||
|tre lapsi kaupa kirkas | |||
|??? | |??? | ||
|sejéna lik gvir men prafda nai (au afto ti simper per se ka fik) | |||
|- | |||
|riso dzsarper nasi yalaka | |||
|畫蛇添足 | |||
|suru ting koske nai møs | |||
|} | |} | ||
edits