495
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
(2 kawariya namellan na ein andra brukdjin nai aukiyena) | |||
Line 64: | Line 64: | ||
|剣盾共互 | |剣盾共互 | ||
|koske hanu ting ka kundur sebja | |koske hanu ting ka kundur sebja | ||
|- | |||
|tre lapsi kaupa kirkas | |||
|??? | |||
|sejéna lik gvir men prafda nai (au afto ti simper per se ka fik) | |||
|- | |||
|riso dzsarper nasi yalaka | |||
|畫蛇添足 | |||
|suru ting koske nai møs | |||
|} | |} | ||
edits