Difference between revisions of "Brukdjin:Yan"

Jump to navigation Jump to search
Line 376: Line 376:
|+ asoben
|+ asoben
! rowspan = 2 |
! rowspan = 2 |
! colspan = 2 | fura
! fura
! rowspan = 2 | hina
! rowspan = 2 | hina
|-
! kraisena
! utenkrais
|-
|-
! oba
! oba
694

edits

Navigation menu