694
edits
Lumakot Luna (talk | contribs) No edit summary |
|||
| Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| plas || her || der || hapigo | | plas || her || der || hapigo | ||
|- | |||
| jam || aher || ader || ahapigo | |||
|- | |- | ||
| ting || afto || tuo || ásoko | | ting || afto || tuo || ásoko | ||
edits