Mesas

Joined 18 February 2024
Line 48: Line 48:


===na kaku===
===na kaku===
 
{|
|- style="vertical-align: top;"
|
{| class="wikitable" style="table-layout:fixed"
{| class="wikitable" style="table-layout:fixed"
|+ alfakrun
|+ alfakrun
Line 181: Line 183:
* na silbagorla
* na silbagorla
| /j/
| /j/
|-
|}
|
{| class="wikitable" style="table-layout:fixed"
 
! colspan=2 rowspan=2 | k
! colspan=2 rowspan=2 | k
| || /k/
| || /k/
210

edits